Wedstrijdschema gezelligheidstoernooi 2018

 

Tijd

Team 1

-

Team 2

Scheidsrechter

9.30

Cuppen & Co

-

Serieuze Flauwekul

Tonnie van Malten

9.30

Meer pinten dan punten FC

-

Dwazen

Piet van Berlicum

9.30

RIP Dusty Depot

-

Grote Anaconda

Theo Nooijen

9.30

TBC manmanman

-

Fc vol g(l)as

Jari Lukassen

9.30

Ekte en de Rooie

-

Van Tienen Drankautomaten

Niek Nooijen

9.30

Hekel United

-

fc gaanvoorgoud

Edwin Sommers

9.30

Papa Chico's

-

Geld is niet het probleem

Gijs Bens

9.30

Tiona

-

FC The Wurm

Mark van de Elzen

         

10.00

NH100

-

Alle ballen op Sjekkie!

Edwin Sommers

10.00

Skills to pay the pils

-

First Choice Toy Boys

Mark van der Linden

10.00

Werknu.eu

-

Trekvogels-Juliana-Combi

Harm Cuppen

10.00

Fc Val toch in de pikkers

-

De mannen van Lance

Tim Cuppen

10.00

FC de rotte vis

-

FC KEDNRIDO

Daan van Kuppeveld

10.00

Seventh Heaven

-

De Gloeiende Spijker

Jochen Wijdeven

10.00

FC Naaldhak

-

Smerrig

Tonnie van Malten

10.00

Lasagne

-

Juliana Dames

Jan Moors

         

10.30

Rondje Naar De Dames

-

Kom maar effe wisselen

Rensco van Katwijk

10.30

Vrouwen met ballen

-

FC Rosé pils

Piet van Berlicum

10.30

Scoren doen we vanavond wel

-

Rusjes nooit genoeg

Theo Nooijen

10.30

ZITA's

-

Mieterse Meiden

Edwin Sommers

10.30

Cuppen & Co

-

Meer pinten dan punten FC

Martijn van Lith

10.30

Serieuze Flauwekul

-

Dwazen

Stefan Hendriks

10.30

RIP Dusty Depot

-

TBC manmanman

Tom Bens

10.30

Grote Anaconda

-

Fc vol g(l)as

Gijs Bens

         

11.00

Ekte en de Rooie

-

Hekel United

Jan Moors

11.00

Van Tienen Drankautomaten

-

fc gaanvoorgoud

Mark Jans

11.00

Papa Chico's

-

Tiona

Tim Cuppen

11.00

Geld is niet het probleem

-

FC The Wurm

Joost Cuppen

11.00

NH100

-

Skills to pay the pils

De Gloeiende Spijker

11.00

Alle ballen op Sjekkie!

-

First Choice Toy Boys

Edwin Sommers

11.00

Werknu.eu

-

Fc Val toch in de pikkers

Tonnie van Malten

11.00

Trekvogels-Juliana-Combi

-

De mannen van Lance

Piet van Berlicum

         

11.30

FC de rotte vis

-

Seventh Heaven

Theo Nooijen

11.30

FC KEDNRIDO

-

De Gloeiende Spijker

Mark van de Elzen

11.30

FC Naaldhak

-

Lasagne

Edwin Sommers

11.30

Smèrrig

-

Juliana Dames

Jari Lukassen

11.30

Rondje Naar De Dames

-

Vrouwen met ballen

Daan van Kuppeveld

11.30

Kom maar effe wisselen

-

FC Rosé pils

Rik Kremers

11.30

Scoren doen we vanavond wel

-

ZITA's

Harm Cuppen

11.30

Rusjes nooit genoeg

-

Mieterse Meiden

Robin Aalbers

         

12.30

Cuppen & Co

-

Dwazen

Edwin Sommers

12.30

Meer pinten dan punten FC

-

Serieuze flauwekul

Mark van de Elzen

12.30

RIP Dusty Depot

-

Fc vol g(l)as

Theo Nooijen

12.30

Grote Anaconda

-

TBC manmanman

Jan Moors

12.30

Ekte en de Rooie

-

fc gaanvoorgoud

Tijn Verstegen

12.30

Van Tienen Drankautomaten

-

Hekel United

Tom Bens

12.30

Papa Chico's

-

FC The Wurm

Tonnie van Malten

12.30

Geld is niet het probleem

-

Tiona

Rik Kremers

         

13.00

NH100

-

First Choice Toy Boys

Joost Cuppen

13.00

Alle ballen op Sjekkie!

-

Skills to pay the pils

Pieter Reinen

13.00

Werknu.eu

-

De mannen van Lance

Frank Burgers

13.00

Trekvogels-Juliana-Combi

-

Fc Val toch in de pikkers

Tim Kors

13.00

FC de rotte vis

-

De Gloeiende Spijker

Tonnie van Malten

13.00

FC KEDNRIDO

-

Seventh Heaven

Edwin Sommers

13.00

FC Naaldhak

-

Juliana Dames

Piet van Berlicum

13.00

Lasagne

-

Smèrrig

Jan Moors

         

13.30

Rondje Naar De Dames

-

FC Rosé pils

Theo Nooijen

13.30

Kom maar effe wisselen

-

Vrouwen met ballen

Martijn van Lith

13.30

Scoren doen we vanavond wel

-

Mieterse Meiden

Jan Moors

13.30

Rusjes nooit genoeg

-

ZITA's

Mark van de Elzen

         

14.00

Winnaar Poule A

-

Beste N3 #1

Tonnie van Malten

14.00

Winnaar Poule B

-

Beste N3 #2

Piet van Berlicum

14.00

Winnaar Poule C

-

Nr 2 Poule B

Theo Nooijen

14.00

Winnaar Poule D

-

Nr 2 Poule C

Pieter Reinen

14.00

Winnaar Poule E

-

Nr 2 Poule D

Frank Burgers

14.00

Winnaar Poule F

-

Nr 2 Poule E

Koen Bongers

14.00

Winnaar Poule G

-

Nr 2 Poule F

Edwin Sommers

14.00

Nr 2 Poule A

-

Nr 2 Poule G

Jan Moors

         

14.30

Winnaar Poule H

-

Beste Nr 3 #1

De Gloeiende Spijker

14.30

Winnaar Poule I

-

Beste Nr 3 #2

Koen Bongers

14.30

Winnaar Poule J

-

Nr 2 Poule I

Frank Burgers

14.30

Nr 2 Poule H

-

Nr 2 Poule J

Mark van de Elzen

         

15.00

Winnaar AH1

-

Winnaar AH5

Tonnie van Malten

15.00

Winnaar AH2

-

Winnaar AH6

Piet van Berlicum

15.00

Winnaar AH3

-

Winnaar AH7

Theo Nooijen

15.00

Winnaar AH4

-

Winnaar AH8

Pieter Reinen

         

15.30

Winnaar KD1

-

Winnaar KD3

Frank Burgers

15.30

Winnaar KD2

-

Winnaar KD4

Carlo Raaijmakers

         

16.00

Winnaar KH1

-

Winnaar KH3

Tonnie van Malten

16.00

Winnaar KH2

-

Winnaar KH4

Piet van Berlicum

         

16.20

Verliezer HH1

-

Verliezer HH2

Tonnie van Malten

         

16.30

Winnaar HD1

-

Winnaar HD2

Piet van Berlicum

17.00

Winnaar HH1

-

Winnaar HH2

Theo Nooijen

 

 


Inschrijfformulier

Naam contactpersoon
Woonplaats
E-mailadres
Teamnaam
Kleur shirt
Kleur broek
Soort team

Agenda
22/6 vrF-jes kamp

Stand SES 1
Achilles Reek 115 - 29
Constantia 112 - 28
Ulysses 114 - 28
Juliana Mill 114 - 26
SDDL 113 - 25
Herpinia 113 - 24
SES 113 - 21
SIOL 115-18
DSV 113-17
V.V. Achates 113-17
SV Milsbeek 111-12
HBV 113-9
Heijen 112-3
O.K.S.V. 113-3

R.K.S.V. SES Langenboom  |  Dennendijk 12  |  5453 KG  Langenboom  |  Tel. 0486 - 431545 Website ontwikkeling: Wux