Nieuwsarchief

Laatste nieuws

13/7

Indeling met veel derby's voor S.E.S. 1

De KNVB heeft de nieuwe competitieindelingen bekend gemaakt. Voor S.E.S. 1 betekent dit een mooie indeling vol met derby's. Een seizoen om naar uit te zien dus voor zowel voetballers als supporters. Hieronder de gehele indeli... Lees meer »

 
10/7

VRIJWILLIGERS GEZOCHT

Wij zoeken voor aankomend seizoen kantinepersoneel voor de zaterdag en zondag wedstrijden. Samen in een team van gemotiveerde vrijwilligers onze gasten, spelers en leden voorzien van een hapje en drankje! Je kunt je opgeven ... Lees meer »

 
25/6

Herman Sommers vrijwilliger van het jaar

Tijdens het 50-jarig jubileum van de SES-veteranenafdeling op zaterdag 9 juni werd Herman Sommers gehuldigd als vrijwilliger van het jaar. Elk jaar wordt een lid van SES in de bloemetjes gezet, ontvangt een oorkonde en een b... Lees meer »

 
14/6

Wo. 20 juni 17.00 uur Kennismakingsevent kinderen t/m groep 4

... Lees meer »

 
13/6

Jeugdkampioenendag 2018

Op zondag 10 juni was de 42e jeugdkampioenendag van SES op sportpark “DE KOGELBERG” . Onder prachtige weersomstandigheden werd door ruim 80 jeugdspelers en speelsters gestreden om de titel sportman/sportvrouw 2018... Lees meer »

 
13/6

16 juni a.s. 10e editie 7x7 Gezelligheidstoernooi

Op zaterdag 16 juni is het weer zover! Het inmiddels traditionele gezelligheidstoernooi staat voor de tiende keer op het programma!    Programma 08:30 uur Sportpark open09:30 uur Aanvang toernooi+/- 18:30 uu... Lees meer »

 
13/6

Indeling jeugd 2018 - 2019 ( meiden )

De indeling voor de meiden afdeling is nu ook klaar:Indeling meiden 2018 / 2019 Mocht u vragen hebben, dan kunt u deze bij Frank Burgers ( contactpersoon tc ) stellen.... Lees meer »

 
2/6

Indeling jeugd 2018-2019

Na overleg met technische commissie, jeugdcommissie en alle leiders en trainers is dit de indeling van de jeugd voor het seizoen 2018/2019: Indeling jeugd 2018 - 2019 (excel bestand) De afdeling jongens is klaar, op enkele ... Lees meer »

 
 

Sjoelcompetitie op clubavonden 23 en 30 oktober begint al te leven

Uit onderstaande mail, die bij de activiteitencommissie van onze vereniging binnenkwam, blijkt dat het Sjoelen Is Gaaf toernooi, dat op donderdagavond 23 en 30 oktober gespeeld  zal gaan worden al aardig begint te leven binnen sjoelend Langenboom. We willen dan ook ieder S.E.S. lid uitnodigen om het op deze twee clubavonden op te nemen tegen de profi's van Sjoelclub De Kentjes en alle andere S.E.S.-deelnemers.

 

Binnengekomen mail:

Hallo organisatie van de jaarlijkse S.E.S. competitie Sjoelen is gaaf.

Graag willen wij als sjoelclub ook dit jaar weer deelnemen aan jullie sjoelavonden met dezelfde deelnemers als vorig jaar. (10 personen) We hebben nu ook weer een sterke bezetting en ook veel geoefend/getraind om ook dit jaar weer het winnende team te worden.

Het was vorig jaar een leuk en spannende gebeurtenis die gelukkig en terecht door onze club, de Kentjes, werd gewonnen. Natuurlijk was het een domper, dat onze voorzitter Leo al snel tijdens de eerste wedstrijd werd gediskwalificeerd, door de strenge doch rechtvaardige juryvoorzitter Jose Sommers. Hopelijk kan onze clubvoorzitter Leo dit jaar hoger scoren en misschien wel winnaar worden en zijn revanche nemen.

Maar ook Sjaak die vorig jaar met een nipte overwinning Hans versloeg, en dan ook terecht winnaar werd, is een van onze club favorieten. Maar ook Willy  is een potentiële, die misschien wel de hele S.E.S. kantine kan laten huiveren en verwonderen door zijn verrassend spel.

Kortom het beloofd weer een leuke en spannende periode te worden, want ook in het S.E.S.-kamp zitten erg goede sjoelers zoals Hans Lukassen die in 2013 als 2e eindigde.

Wij als sjoelclub de Kentjes willen dan ook na afloop van de wedstrijden graag weer iets ludieks doen zoals bijvoorbeeld als vorig jaar de beste en minst goede sjoeler uit het S.E.S. kamp uit te nodigen voor een "sjoel cursus/training". Het was toen een geweldige avond in de biljart/sjoelzaal van Leo en Bets met al onze leden en Hans Lukassen en Piet van Berlicum  als " S.E.S. gasten". Ze wilden nog die zelfde avond lid worden van onze club. Maar zoals in heel Langenbom bekend is, hebben we al jaren een ledenstop binnen de sjoelclub.  

Graag gaan wij ook dit jaar de strijd weer aan en hebben er zin in. Wij wensen de organisatie veel succes met het opstarten van deze happening en hopelijk een grote deelname.

 Groet van de leden van sjoelclub  "De Kentjes”

 

 

 

Agenda
Momenteel geen agenda items.

Stand SES 1
Achilles Reek 115 - 29
Constantia 112 - 28
Ulysses 114 - 28
Juliana Mill 114 - 26
SDDL 113 - 25
Herpinia 113 - 24
SES 113 - 21
SIOL 115-18
DSV 113-17
V.V. Achates 113-17
SV Milsbeek 111-12
HBV 113-9
Heijen 112-3
O.K.S.V. 113-3

R.K.S.V. SES Langenboom  |  Dennendijk 12  |  5453 KG  Langenboom  |  Tel. 0486 - 431545 Website ontwikkeling: Wux