• SES 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bongers, GeertOverige stafTeammanager
    Burgers, FrankTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Mierlo, Robert vanTechnische stafTrainer/coach
    Raijmakers, CarloOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bens, PlomTeamspeler
    Bongers, KoenTeamspeler
    Braam, MickTeamspeler
    Dortmans, JarTeamspeler
    Elzen, Melvin van denTeamspeler
    Hendriks, SteefTeamspeler
    Kessel, Joost vanTeamspeler
    Klein, Jon deTeamspeler
    Kremers, JornTeamspeler
    Kremers, RikTeamspeler
    Nooijen, JasperTeamspeler
    Nooijen, ThomasTeamspeler
    Rijkers, GielTeamspeler
    Rijkers, HanTeamspeler
    Thelosen, LuukTeamspeler
    Verberk, HarmTeamspeler
    Verberk, TomTeamspeler
    Verstegen, JordiTeamspeler
    Zonnenberg, LuukTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 14:30SES - SJO/SSA VESTA'19Sportpark De Kogelberg
    29 nov. 14:30NLC'03 - SESSportpark De Akkeren
    6 dec. 14:00SES - UlyssesSportpark De Kogelberg
    13 dec. 14:00SES - Achilles ReekSportpark De Kogelberg
    17 jan. 14:30Juliana Mill - SESSportpark Juliana-Verweijen ICT
    24 jan. 14:30SES - CitoSportpark De Kogelberg
    31 jan. 14:30SCMH - SESSportpark Spoorzicht
    7 feb. 14:30SES - FestilentSportpark De Kogelberg
    28 feb. 14:30FC de Rakt - SESSportpark Moleneind
    7 mrt. 14:30SES - GasselSportpark De Kogelberg
    14 mrt. 14:30SJO/SSA VESTA'19 - SESSportpark De Vijf Stromen
    21 mrt. 14:30SIOL - SESSportpark De Groenendijkse Kampen
    28 mrt. 14:30SES - NLC'03Sportpark De Kogelberg
    11 apr. 14:30Vorstenbossche Boys - SESSportpark De Bergakkers
    18 apr. 14:30SES - Juliana MillSportpark De Kogelberg
    25 apr. 14:30Achilles Reek - SESSportpark Mgr.Suysstraat
    9 mei. 14:30Ulysses - SESSportpark Den Heuvel
    16 mei. 14:30SES - HerpiniaSportpark De Kogelberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 okt.Cito - SES4 - 3
    18 okt.SES - Vorstenbossche Boys
  • Poulestanden SES (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Juliana Mill330010289
    2ELI32018536
    3VCO310259-43
    4SES3003411-70

    Poulestanden SES (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cito4400146812
    2Festilent431063310
    3FC de Rakt42117617
    4SCMH42117617
    5SJO/SSA VESTA'1922006156
    6Herpinia31206425
    7Vorstenbossche Boys31114314
    8SIOL210145-13
    9SES41031011-13
    10Juliana Mill410346-23
    11Gassel301225-31
    12Achilles Reek4013611-51
    13Ulysses100103-30
    14NLC'03200217-60
rfwbs-slide