• SES 1 2019-2020

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Bongers, GeertOverige stafTeammanager
    Burgers, FrankTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Malten, Tonnie vanTechnische staf
    Raijmakers, CarloOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bens, PlomTeamspeler
    Cuppen, GuusTeamspeler
    Cuppen, TijnTeamspeler
    Dortmans, JarTeamspeler
    Elzen, Melvin van denTeamspeler
    Hendriks, SteefTeamspeler
    Kessel, Joost vanTeamspeler
    Klein, Jon deTeamspeler
    Kremers, RikTeamspeler
    Lanen, Wout vanTeamspeler
    Nooijen, JasperTeamspeler
    Nooijen, ThomasTeamspeler
    Verberk, HarmTeamspeler
    Verberk, TomTeamspeler
    Verstegen, JordiTeamspeler
    Waalwijk, Charles vanTeamspeler
    Zonnenberg, LuukTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 14:30SES 1 - Toxandria 1Sportpark De Kogelberg
    9 feb. 14:30De Zwaluw 1 - SES 1Sportpark Hogehoek
    16 feb. 14:30SES 1 - Festilent 1Sportpark De Kogelberg
    8 mrt. 14:30Juliana Mill 1 - SES 1Sportpark Juliana-Verweijen ICT
    15 mrt. 14:30SES 1 - Constantia 1Sportpark De Kogelberg
    22 mrt. 14:30SIOL 1 - SES 1Sportpark De Groenendijkse Kampen
    29 mrt. 14:30SES 1 - Achilles Reek 1Sportpark De Kogelberg
    5 apr. 14:30Gassel 1 - SES 1Sportpark De Oude Kamp
    19 apr. 14:30DSV 1 - SES 1Sportpark De Laan
    26 apr. 14:30SES 1 - SCMH 1Sportpark De Kogelberg
    10 mei. 14:30SCV'58 1 - SES 1Sportpark De Kranenhof
    17 mei. 14:30SES 1 - SV Milsbeek 1Sportpark De Kogelberg
    24 mei. 14:30VIOS'38 1 - SES 1Sportpark De Slatert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 jan.Achilles Reek 1 - SES 11 - 3
  • Poulestanden SES 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Venray 111009093
    2Mifano 111008173
    3Keer 111006153
    4HVCH 111005143
    5RKSV Minor11005143
    6Brevendia 111004043
    7RKVB 111005233
    8FC Maasgouw 111004133
    9Volharding 111003033
    10VV ALFA SPORT 111004223
    11HVV Helmond 111003123
    12NWC 111003123
    13Sporting Heerlen 111002023
    14Heksenberg 111005413
    15BSV Limburgia/Kamerland 111003213
    16RKPVV 111003213
    17RKMSV 111002113
    18Avanti'31 111001013
    19DVO 111001013
    20Margriet 111001013
    21Sittard 111001013
    22Sportclub Susteren 111001013
    23Vianen Vooruit 111001013
    24ZSV 211002203
    25BMR 111001103
    26Melderslo 111000003
    27America 110012200
    28RVU 110011100
    29Hegelsom 110010000
    30SVN/BtB Consultancy 1100145-10
    31Chevremont 1100123-10
    32SES 1100123-10
    33MMC Weert 1100112-10
    34Bekkerveld 1100101-10
    35Constantia 1100101-10
    36FCV-Venlo 1100101-10
    37Handel 1100101-10
    38Nijnsel/TVE Reclame 1100101-10
    39RKHBS 1100101-10
    40WDZ 1100124-20
    41Vorstenbossche Boys 1100113-20
    42Wilhelmina'08 1100113-20
    43Walram 1100102-20
    44Panningen 1100125-30
    45RKSVN 1100114-30
    46Excellent 1100103-30
    47Centrum Boys 1100115-40
    48SIOL 1100115-40
    49Baarlo 1100104-40
    50vv SCM 1100116-50
    51EMS 1100118-70
    52Merselo 1100109-90

    Poulestanden SES 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SES 132019276
    2Estria 131206515
    3SV DWSH'18 1311156-14
    4VCO 13012310-71

    Poulestanden SES 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Festilent 11392241192229
    2SV Milsbeek 11391331161528
    3SCMH 11382326111526
    4Constantia 11274128121625
    5Achilles Reek 1137332321224
    6DSV 11254333171619
    7Juliana Mill 1126152223-119
    8SIOL 1124532424017
    9De Zwaluw 1124262225-314
    10Gassel 1134271731-1414
    11SES 1133461626-1013
    12Toxandria 1132471927-810
    13VIOS'38 1121291230-185
    14SCV'58 11310121951-323
rfwbs-slide