• SES 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    Vorle, Harm van deTechnische staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bogaard, Sander van denTeamspeler
    Hal, Dimitri vanTeamspeler
    Hal, Martijn vanTeamspeler
    Katwijk, Jordy vanTeamspeler
    Katwijk, Rensco vanTeamspeler
    Kuypers, MarcTeamspeler
    Leuken, Vincent vanTeamspeler
    Raijmakers, CarloTeamspeler
    Rutten, RobTeamspeler
    Selten, ErikTeamspeler
    Thelosen, RobTeamspeler
    Vorle, Harm van deTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 10:00SES 3 - De Zwaluw 4Sportpark De Kogelberg
    11 okt. 11:00SV DWSH'18 3 - SES 3Sportpark Het Breexsel
    25 okt. 10:00SES 3 - Hapse Boys 4Sportpark De Kogelberg
    1 nov. 11:00HBV 3 - SES 3Sportpark Calbroek
    8 nov. 10:00SES 3 - DSV 4Sportpark De Kogelberg
    22 nov. 10:30Toxandria 3 - SES 3Sportpark Kampzicht
    29 nov. 10:00SES 3 - Gassel 4Sportpark De Kogelberg
    6 dec. 10:00SES 3 - SIOL 3Sportpark De Kogelberg
    13 dec. 11:00Constantia 4 - SES 3Sportpark De Kwik
    31 jan. 10:00SES 3 - Vianen Vooruit 3Sportpark De Kogelberg
    7 feb. 10:00Hapse Boys 4 - SES 3Sportpark de Berkte
    28 feb. 10:00SES 3 - HBV 3Sportpark De Kogelberg
    7 mrt. 12:00DSV 4 - SES 3Sportpark De Laan
    21 mrt. 11:00Gassel 4 - SES 3Sportpark De Oude Kamp
    28 mrt. 10:00SES 3 - Constantia 4Sportpark De Kogelberg
    11 apr. 11:00De Zwaluw 4 - SES 3Sportpark Hogehoek
    18 apr. 10:00SES 3 - Toxandria 3Sportpark De Kogelberg
    25 apr. 11:30SIOL 3 - SES 3Sportpark De Groenendijkse Kampen
    9 mei. 10:00EGS'20 11 - SES 3Sportpark De Bikkelkamp
    16 mei. 10:00SES 3 - SV DWSH'18 3Sportpark De Kogelberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    30 aug.SES 3 - Ulysses 21 - 4
    6 sep.sv O.S.S. 1920 6 - SES 30 - 1
    13 sep.FC Schadewijk 3 - SES 38 - 4
    20 sep.SES 3 - EGS'20 114 - 2
    27 sep.Vianen Vooruit 3 - SES 34 - 3
  • Poulestanden SES 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Schadewijk 3330012669
    2Ulysses 2320114686
    3SES 33102612-63
    4sv O.S.S. 1920 63003614-80

    Poulestanden SES 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HBV 32200165116
    2Constantia 4220010196
    3SIOL 322009366
    4Toxandria 32110121114
    5DSV 421103124
    6SES 321017613
    7Vianen Vooruit 32101612-63
    8SV DWSH'18 3100102-20
    9Gassel 4100103-30
    10EGS'20 11200237-40
    11De Zwaluw 42002314-110
    12Hapse Boys 42002317-140
rfwbs-slide