• SES 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    Hendriks, ChielTechnische staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Emons, NickTeamspeler
    Hendriks, ChielTeamspeler
    Koenen, NielsTeamspeler
    Nooijen, MartijnTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 10:30Vianen Vooruit 4 - SES 4Sportpark Vianen Vooruit
    11 okt. 12:00SES 4 - Hapse Boys 6Sportpark De Kogelberg
    25 okt. 12:00SES 4 - SV DWSH'18 4Sportpark De Kogelberg
    1 nov. 10:00De Zwaluw 5 - SES 4Sportpark Hogehoek
    8 nov. 12:00SES 4 - Gassel 3Sportpark De Kogelberg
    22 nov. 09:30SIOL 4 - SES 4Sportpark De Groenendijkse Kampen
    29 nov. 12:00SES 4 - VIOS'38 3Sportpark De Kogelberg
    6 dec. 12:00Festilent 5 - SES 4Sportpark De Bundel
    13 dec. 12:00Juliana Mill 4 - SES 4Sportpark Juliana-Verweijen ICT
    31 jan. 12:00SES 4 - UDI'19/CSU 13Sportpark De Kogelberg
    7 feb. 10:00EGS'20 12 - SES 4Sportpark De Kranenhof 1
    7 mrt. 12:00Hapse Boys 6 - SES 4Sportpark de Berkte
    21 mrt. 12:00SES 4 - Festilent 5Sportpark De Kogelberg
    28 mrt. 10:30VIOS'38 3 - SES 4Sportpark De Slatert
    11 apr. 12:00SES 4 - Vianen Vooruit 4Sportpark De Kogelberg
    18 apr. 12:00SV DWSH'18 4 - SES 4Sportpark Het Breexsel
    25 apr. 12:00SES 4 - Juliana Mill 4Sportpark De Kogelberg
    9 mei. 12:00SES 4 - De Zwaluw 5
    16 mei. 11:30Gassel 3 - SES 4Sportpark De Oude Kamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    30 aug.SES 4 - DAW Schaijk 51 - 4
    6 sep.EGS'20 7 - SES 48 - 1
    13 sep.SES 4 - Juliana Mill 44 - 1
    20 sep.UDI'19/CSU 13 - SES 41 - 3
    27 sep.SES 4 - EGS'20 123 - 1
  • Poulestanden SES 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EGS'20 73300175129
    2DAW Schaijk 5320113766
    3SES 43102613-73
    4Juliana Mill 43003314-110

    Poulestanden SES 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SIOL 4220010196
    2Vianen Vooruit 4220011386
    3SES 422006246
    4VIOS'38 321017343
    5UDI'19/CSU 1321016333
    6Gassel 321017613
    7Juliana Mill 4210167-13
    8SV DWSH'18 4210127-53
    9De Zwaluw 5201126-41
    10Festilent 5201138-51
    11EGS'20 12200238-50
    12Hapse Boys 62002211-90
rfwbs-slide