• SES 4

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 dec. 10:30EGS'20 11 - SES 4Sportpark De Kranenhof
    12 dec. 12:00SES 4 - HBV 4Sportpark De Kogelberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.SES 4 - Festilent 62 - 3
    21 nov.DSV 3 - SES 43 - 1
  • Poulestanden SES 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SIOL 366004104118
    2Festilent 6650123131015
    3SV DWSH'18 3850333231015
    4Gassel 374122218413
    5Constantia 474121920-113
    6DSV 3740325111412
    7HBV 472231519-48
    8EGS'20 1182241930-118
    9SES 482151528-137
    10Juliana Mill 472051728-116
    11Hapse Boys 471151236-244
    12Vianen Vooruit 56105823-153

    Poulestanden SES 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SES 432108537
    2EGS'20 35+1320111926
    3Gassel 2310246-23
    4Juliana Mill 530121013-31

    Poulestanden SES 4 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SIOL 211009093
    2SV Venray 9110011383
    3De Leeuw 311008083
    4HRC'27 211007073
    5Sparta'18 3110010463
    6De Leeuw 511007163
    7SIOL 311006063
    8Avanti'31 711006153
    9SV De Braak 811006153
    10Gemert 811006153
    11SHH 411006153
    12Spaubeek 411006153
    13Sportclub Jekerdal 511005143
    14Olympia'18 811004043
    15Geusselt Sport 411004133
    16SV Someren 811004133
    17ELI 311003033
    18EMS 311003033
    19Sporting S.T. 211003033
    20VV Baarlo 511007523
    21Sportclub Irene 611005323
    22Leonidas - W 611005323
    23SVE 211005323
    24ASV'33 611004223
    25SV De Braak 1311004223
    26DVO 411004223
    27Sportclub Irene 811004223
    28Mifano 711004223
    29RKSVO 35+111004223
    30DESM 411003123
    31DESM 511003123
    32Wittenhorst 611003123
    33Avanti'31 511002023
    34Heer 711002023
    35Nijnsel/TVE Reclame 511002023
    36Vitesse'08 611002023
    37Deurne 811004313
    38vvVOS 511004313
    39HRC'27 111003213
    40Nulandia 411003213
    41UDI'19/CSU 811003213
    42Venlosche Boys 611003213
    43Vorstenbossche Boys 511003213
    44Erp 1011002113
    45Festilent 711002113
    46S.V. Grashoek 411002113
    47GSV'28 411002113
    48IVO 711002113
    49NWC 911002113
    50Sportclub'25 311002113
    51Vorstenbossche Boys 35+111002113
    52Avanti'31 811001013
    53Groene Ster 611001013
    54RKSV Minor 411001013
    55SV TOP 1211001013
    56S.V. Brandevoort 611002203
    57RKSVV 211002203
    58MVC 211001103
    59Walburgia 111001103
    60SV Someren 1111001103
    61Vorstenbossche Boys 411001103
    62Festilent 811000003
    63De Ster 511000003
    64Gemert 900000000
    65Sportclub Leeuwen 310012200
    66SV Someren 1010012200
    67Gemert 1010011100
    68MBC'13 410011100
    69Gemert 710011100
    70UDI'19/CSU 1210011100
    71Olympia'18 610010000
    72Langeberg 510010000
    73Wittenhorst 10100134-10
    74ZSV 8100134-10
    75Festilent 6100123-10
    76Margriet 4100123-10
    77Merselo 2100123-10
    78FC de Rakt 6100123-10
    79Sparta'18 4100123-10
    80DSV 4100112-10
    81DVG 4100112-10
    82H.B.S.V. 4100112-10
    83Mierlo Hout 6100112-10
    84Panningen 5100112-10
    85RKVVM 3100112-10
    86Rood Wit'62 9100112-10
    87V.V. Schaesberg 5100112-10
    88Chevremont 3100101-10
    89IASON 1100101-10
    90Rhode/VSB 11100101-10
    91FC Uden 4100101-10
    92Blerick 6100157-20
    93VV Baarlo 7100135-20
    94EVV Echt 4100135-20
    95SV Meerssen 5100135-20
    96Bruheze 4100124-20
    97Liessel 2100124-20
    98NWC 10100124-20
    99Schinveld 3100124-20
    100Veritas 5100124-20
    101vvVOS 4100124-20
    102Meterik 3100113-20
    103Neerkandia 4100113-20
    104RKVB 3100113-20
    105Avesteyn 4100102-20
    106SCG 3100102-20
    107SCMH 3100102-20
    108SV United 4100102-20
    109Haslou 5100114-30
    110Mariahout 5100114-30
    111Bruheze 3100103-30
    112Merselo 3100103-30
    113RKVB 2100103-30
    114RKHSV 6100115-40
    115SES 4100104-40
    116Erp 9100116-50
    117Gemert 13100116-50
    118MMC Weert 6100116-50
    119Schijndel/DE WIT 7100116-50
    120Weltania 4100116-50
    121VVV'03 51001410-60
    122FC Landgraaf 4100117-60
    123EGS'20 10100106-60
    124Heijen 4100107-70
    125Sparta'18 61001311-80
    126Chevremont 4100108-80
    127Toxandria 5100109-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dortmans, JonTeamspeler
    Emons, NickTeamspeler
    Hendriks, ChielTeamspeler
    Nooijen, MartijnTeamspeler
    Nooijen, ThomasTeamspeler
    Regter, KlaasTeamspeler

    Er zijn 16 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hendriks, ChielTechnische staf

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    EGS'20 11

    VS

    SES 4

    05 december 202110:30 uur
    Sportpark De Kranenhof veld 5

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SES 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    1,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,88

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-slide