• SES 4 2019-2020

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kuypers, MarcTechnische staf
    Vorle, Harm van deOverige stafStandaard functie
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bogaard, Sander van denTeamspeler
    Bommel, Jeroen vanTeamspeler
    Hal, Dimitri vanTeamspeler
    Hal, Martijn vanTeamspeler
    Katwijk, Jordy vanTeamspeler
    Katwijk, Rensco vanTeamspeler
    Kuypers, MarcTeamspeler
    Leuken, Vincent vanTeamspeler
    Raijmakers, CarloTeamspeler
    Selten, ErikTeamspeler
    Thelosen, RobTeamspeler
    Vorle, Harm van deTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 10:00Hapse Boys 4 - SES 4Sportpark de Berkte
    9 feb. 10:00SES 4 - GVV'57 4Sportpark De Kogelberg
    16 feb. 10:00SV TOP 6 - SES 4Sportpark TOP
    15 mrt. 12:00DAW Schaijk 6 - SES 4Sportpark Den Heuvel
    29 mrt. 10:00SES 4 - O.K.S.V. 2Sportpark De Kogelberg
    5 apr. 13:00UDI'19/CSU 17 - SES 4Sportpark Parkzicht
    19 apr. 12:00Estria 4 - SES 4Sportpark De Kranenhof
    10 mei. 10:00SES 4 - Gassel 2Sportpark De Kogelberg
    17 mei. 10:00Achilles Reek 3 - SES 4Sportpark Mgr.Suysstraat
    24 mei. 10:00SES 4 - SCV'58 4Sportpark De Kogelberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 jan.SES 4 - UDI'19/CSU 174 - 2
  • Poulestanden SES 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SES 4321014777
    2Festilent 6321014957
    3VCO 33102211-93
    4UDI'19/CSU 113003912-30

    Poulestanden SES 4 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Venray 81100143113
    2FC Uden 51100100103
    3Daalhof 411008083
    4Oranje Blauw'15 35+111007073
    5SVH'39 311007073
    6Volkel 511007163
    7Mifano 711006063
    8NEC'92/vloerenboulevard 211007253
    9O.K.S.V. 211006153
    10SIOL 211005053
    11SIOL 311007343
    12Bruheze 511004043
    13Olympia'18 611004043
    14Rhode/Van Stiphout Bouw 511004043
    15HVCH 1411006333
    16MOSA'14 211006333
    17Merselo 211005233
    18Festilent 711004133
    19Sportclub Irene 711004133
    20Spaubeek 411004133
    21SVME 511004133
    22WEC 311003033
    23Blauw Geel'38/JUMBO 1211006423
    24UDI'19/CSU 1611006423
    25Sportclub Irene 911004223
    26NWC 911004223
    27Stormvogels'28 311004223
    28Wittenhorst 711004223
    29Rhode/Van Stiphout Bouw 711003123
    30Nijnsel/TVE Reclame 511002023
    31FC de Rakt 411002023
    32SV Someren 1211002023
    33Wittenhorst 1111002023
    34Bruheze 411005413
    35Boekel Sport 611004313
    36SV Venray 1311004313
    37Bruheze 611003213
    38Mariahout 511003213
    39SJVV 311003213
    40SV TOP 711003213
    41ZSV 811003213
    42DESM 411002113
    43Geertruidse Boys 211002113
    44HVCH 1211002113
    45RKASV 511002113
    46Schijndel/DE WIT 911002113
    47SV TOP 1111002113
    48ASV'33 611001013
    49Spaubeek 311003303
    50Maaskantse Boys 311003303
    51Gemert 1111002203
    52UOW '02 411002203
    53Volkel 811000003
    54EVV 411000003
    55EVV 300000000
    56RKSV Minor 400000000
    57RKSVV 200000000
    58SVME 400000000
    59Sylvia 210013300
    60HVCH 1310013300
    61Bruheze 710012200
    62Chevremont 410012200
    63Stiphout Vooruit 610010000
    64DESM 610010000
    65SV Venray 7100145-10
    66Sambeek 3100134-10
    67ZSV 5100134-10
    68Grashoek 4100123-10
    69Margriet 6100123-10
    70RKPVV 4100123-10
    71Stiphout Vooruit 5100123-10
    72Wittenhorst 10100123-10
    73Cito 5100112-10
    74Heer 5100112-10
    75Heeswijk 7100112-10
    76Laura/Hopel Combinatie 4100112-10
    77sv O.S.S. 1920 8100112-10
    78SNA 2100112-10
    79Venhorst 4100101-10
    80SV TOP 9100146-20
    81SV TOP 6100146-20
    82HRC'27 2100124-20
    83Sportclub Irene 5100124-20
    84RKSVO 6100124-20
    85VVV'03 5100124-20
    86SV DWSH'18 5100113-20
    87DAW Schaijk 5100102-20
    88Melderslo 4100102-20
    89Panningen 5100102-20
    90WEC 5100102-20
    91HVCH 16100136-30
    92Rhode/Van Stiphout Bouw 10100136-30
    93Vitesse'08 5100125-30
    94VV ALFA SPORT 4100114-30
    95Herpinia 4100114-30
    96RKVVM 4100114-30
    97vvVOS 4100114-30
    98SV DWSH'18 4100103-30
    99SES 5100137-40
    100Avanti'31 5100104-40
    101Blauw Geel'38/JUMBO 14100104-40
    102Handel 3100104-40
    103Heer 7100127-50
    104Avesteyn 6100116-50
    105SCMH 4100105-50
    106sv O.S.S. 1920 11100117-60
    107Gemert 7100106-60
    108ST GKC/RKHVC/RKESV 4100107-70
    109SVH'39 4100107-70
    110Voerendaal 4100108-80
    111SES 41001010-100
    112Handel 41001314-110

    Poulestanden SES 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVV'57 41090157134427
    2DAW Schaijk 61080235112424
    3O.K.S.V. 21072147143323
    4Gassel 21062228151320
    5Estria 495042922715
    6SV TOP 6104153331213
    7SES 4104152935-613
    8Hapse Boys 4103162337-1410
    9SCV'58 492162233-117
    10Achilles Reek 3101271239-275
    11UDI'19/CSU 17100010671-650
rfwbs-slide