• SES JO17-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Burgers, FrankTechnische staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arts, TeijeTeamspeler
    Thelosen, WesselTeamspeler

    Er zijn 13 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 14:30SJO/VITA JO17-1 - SES JO17-1Sportpark Elzenbos
    2 okt. 14:30SES JO17-1 - Emplina JO17-3Sportpark De Kogelberg
    9 okt. 14:30Vorstenbossche Boys JO17-1 - SES JO17-1Sportpark De Bergakkers
    16 okt. 14:30SES JO17-1 - ST Herpinia/OKSV JO17-1Sportpark De Kogelberg
    30 okt. 14:30SES JO17-1 - UDI'19/CSU JO17-3Sportpark De Kogelberg
    6 nov. 13:00Festilent JO17-1JM - SES JO17-1Sportpark De Bundel
    20 nov. 14:30SES JO17-1 - SJO/SSA VESTA'19 JO17-1Sportpark De Kogelberg
    27 nov. 15:00Odiliapeel/Braks Groep JO17-1 - SES JO17-1Sportpark De Smelen
    4 dec. 14:30SES JO17-1 - sv O.S.S. 1920 JO17-1Sportpark De Kogelberg
    11 dec. 13:00DAW Schaijk JO17-2 - SES JO17-1Sportpark Den Heuvel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 sep.SES JO17-1 - ST Herpinia/OKSV JO17-14 - 3
    18 sep.SES JO17-1 - Margriet JO17-3JM8 - 0
  • Poulestanden SES JO17-1 (0235 Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SES JO17-111008083
    2Emplina JO17-311005143
    3Odiliapeel/Braks Groep JO17-111003123
    4Festilent JO17-1JM11002113
    5Vorstenbossche Boys JO17-111001013
    6ST Herpinia/OKSV JO17-110102201
    7SJO/VITA JO17-110102201
    8UDI'19/CSU JO17-3100112-10
    9sv O.S.S. 1920 JO17-1100101-10
    10SJO/SSA VESTA'19 JO17-1100113-20
    11DAW Schaijk JO17-2100115-40
    12Margriet JO17-3JM100108-80

    Poulestanden SES JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SES JO17-111004313
    2ST Herpinia/OKSV JO17-1100134-10

    Poulestanden SES JO17-1 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Festilent JO17-1JM00000000
    2SES JO17-100000000
rfwbs-slide